پرسش های متداول

پرسش های متداول

لیست پرسش های پرتکرار کاربران یکتاپیامک

پنل پیامک ابزاری است که به شما امکان ارسال پیامک با اینترنت را می دهد . برای استفاده از پنل پیامک نیازی به نصب کردن نرم افزار خاصی وجود ندارد . 

با استفاده از پنل پیامک می توانید تبلیغات پیامکی انجام دهید یا مخاطبین خود را دسته بندی کنید و به آنها پیامک بفرستید . همچنین پنل پیامکی امکان اتصال به وب سایت یا نرم افزار شما را دارد.

تفاوت پنل های پیامکی مختلف در امکانات پنل و تعرفه ارسال پیامک است . هر چقدر سطح بالاتری را تهیه کنید امکانات بیشتری را در کنار تعرفه ارسال کمتر دریافت میکنید که باعث افزایش بهره وری و کاهش هزینه های شما می شود.

بله همه پنل های پیامکی یکتاپیامک دارای پشتیبانی 24 ساعته هستند و در هر زمان که سوالی داشتید می توانید از پشتیبانی دائمی پنل پیامکی خود استفاده کنید . 

خیر هیچ محدودیتی در ارسال پیامک وجود ندارد و می توانید به تعداد دلخواه خود پیامک ارسال کنید.

تمدید پنل های پیامکی یکتاپیامک نیاز به هزینه ندارد و پنل ها به صورت دائمی ارائه می گردد .

بنابر این شما یکبار هزینه پنل را پرداخت میکنید و به صورت دائمی به پنل دسترسی دارید . 

بله تمامی پنل های یکتاپیامک امکان ارسال به بلک لیست ( لیست سیاه ) تبلیغاتی را دارند و می توانید پیامک های خود را به بلک لیست نیز ارسال کنید . ارسال به بلک لیست نیاز به هیچ مدارک یا سفته ای ندارد و به راحتی از پنل خود می توانید ارسال به لیست سیاه را انجام دهید.

بعد از پرداخت هزینه و ثبت نام در پنل پیامکی , پنل پیامک شما به صورت خودکار و در لحظه ایجاد خواهد شد و اطلاعات ورود به آن همراه با آموزش ها برای شما ارسال می شود.

یکتاپیامک برای تمامی مشترکین خود خطوط اختصاصی رایگان ارائه می کند . یعنی شما بعد از ثبت نام در پنل می توانید یک خط اختصاصی با شماره دلخواه خودتان را در پنل به صورت کاملا رایگان ثبت کنید . 

درخواست پیامک انبوه

ارسال پیامک های انبوه را می توانید به تیم یکتاپیامک بسپارید تا تمامی مراحل با بالاترین دقت توسط توسط ما انجام شود. برای درخواست پیامک انبوه فرم زیر را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

"*" indicates required fields