درباره ما

ما تیمی فعال و خواهان پیشرفت هستیم که بیش از 3 سال است با تمام توان خود در حال خدمت رسانی هستیم . رسالت و هدف ما از روز اول این بوده است که خدماتی ویژه را در زمینه فعالیت خود ارائه کنیم . قطعا رسیدن به این جایگاه برای ما سخت بوده اما از پس آن بر آمدیم.

هدف ما از روز اول ارائه بهترین خدمات بود.

ارائه بهترین خدمات هدف اصلی ماست

در طی مدت فعالیت مان و کسب و کار هایی که راه اندازی کردیم تمام تلاش ما به صورت شبانه روزی بر ارائه بهترین خدمات بوده است و اکنون خوشحال هستیم که به هدف مان رسیده ایم و هر روز در راستای ارتقای خدمات مان تلاش میکنیم.

یکتاپیامک ارائه شد تا بهترین پشتیبانی را با خود بیاورد

نقریبا دو سال پیش بود که وقتی در وب سایت هایمان از پنل های پیامکی استفاده میکردیم و ضعف انها را در پشتیبانی و امکانات و تعرفه های بالا می دیدیم تصمیم گرفتیم یکتاپیامک را ارائه کنیم . یکتاپیامک با هدف ارائه پشتیبانی سریع و واقعا دلسوز ارائه شد . این حرف را قاطعانه می زنیم چون به آن مطمئن هستیم . از زمانی که یکتاپیامک به صورت آزمایشی منتشر شد تمام تلاش مان را روی بهبود خدمات و پشتیبانی گذاشتیم .

الان خوشحال هستیم که قاطعانه بهترین پشتیبانی و دلسوزانه ترین پشتیبانی را در کنار کامل ترین امکانات و کمترین تعرفه ها ارائه میکنیم . پشتیبانی دلسوزانه ما واقعا قصد حل کردن مشکلات و پاسخ به سوالات شما را دارد . ما قصد نداریم مانند برخی فقط برای رفع تکلیف به سوالات شما پاسخ دهیم بلکه واقعا دنبال رشد و پیشرفت شما هستیم.

کاربر
0 +
درخواست در روز
K 0
اعضای تیم ما
0

درخواست پیامک انبوه

ارسال پیامک های انبوه را می توانید به تیم یکتاپیامک بسپارید تا تمامی مراحل با بالاترین دقت توسط توسط ما انجام شود. برای درخواست پیامک انبوه فرم زیر را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

"*" indicates required fields