همکاری در فروش پنل های پیامکی

با عضویت رایگان در سیستم همکاری در فروش پنل پیامکی به ازای هر فروش 25% از مبلغ فروش پنل اس ام اس را پورسانت دریافت کنید. 

همکاری در فروش از طریق لینک اختصاصی شما صورت میگیرد هر کس از لینک شما وارد یکتاپیامک شود پس از خرید 25% مبلغ به شما پورسانت داده می شود.

معرفی و ثبت نام طرح همکاری در فروش یکتاپیامک

درآمد از همکاری در فروش چگونه است ؟

با ثبت نام رایگان طرح همکاری در فروش یکتاپیامک شما یک لینک اختصاصی فروش پنل پیامکی دریافت میکنید . با اشتراک گذاری لینک اختصاصی , هر فروش پنل پیامکی که از لینک شما ثبت گردد 25% درصد مبلغ آن به حساب شما به عنوان پورسانت واریز می شود.

شما لینک اختصاصی خود را به شکل های مختلف می توانید منتشر کنید و پنل پیامکی بفروشید . می توانید یکتاپیامک را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید یا در کانال یا وب سایت خود لینک اختصاصی خود را به اشتراک بگذارید.

مشتریان پنل پیامکی افراد مختلف مانند برنامه نویسان و طراحان سایت و افرادی که قصد تبلیغات پیامکی برای کسب و کار خود دارند هستند . 

عضویت در سیستم همکاری در فروش هیچ هزینه ای ندارد و به صورت رایگان انجام می شود . همچنین شما هر زمانی که بخواهید می توانید درآمد های خود را مستقیما به شماره کارت بانکی خود تسویه نمایید . 

نحوه کار با پنل همکاری در فروش یکتاپیامک

نمونه درآمد از همکاری فروش

اگر در طرح همکاری فروش یکتاپیامک شما روزانه فقط 3 پنل پیامکی به قیمت 350 هزارتومان از طریق لینک اختصاصی خود به فروش برسانید پورسانت شما از فروش این پنل ها 260 هزارتومان است که در ماه مبلغی حدود 8 میلیون تومان می شود.

یعنی شما بدون نیاز به هزینه و بدون نیاز به تخصص و به سادگی در ماه می توانید 8 میلیون تومان درآمد از همکاری فروش داشته باشید . 

نمونه درآمد از همکاری فروش

  • بدون ریسک و بدون نیاز به هزینه و خرج
  • استفاده از برند شناخته شده یکتاپیامک
  • عدم نیاز به داشتن سایت
  • پشتیبانی پنل ها از سمت یکتاپیامک
  • سلب مسئولیت در قبال پیامک های ارسال شده کاربران 

پرسش های متداول

پس از فروش پنل پیامکی توسط لینک اختصاصی شما و زمانی که موجودی کیف پول همکاری فروش شما به مبلغ 500 هزارتومان برسد می توانید درخواست واریز و تسویه درآمد همکاری در فروش نمایید . 

پس از درخواست تسویه حساب , درآمد شما طی 1 روز کاری به حساب اعلام شده واریز می شود.

خیر الزامی به داشتن سایت وجود ندارد . شما لینک اختصاصی خود را به هر نحوی می توانید تبلیغ نمایید و برای افراد مختلف ارسال نمایید تا از لینک شما خرید انجام دهند و درآمد برای شما واریز شود.

 

شرکت در سیستم همکاری در فروش هیچ هزینه ای ندارد و هر کسی می تواند در این طرح ثبت نام نماید و درآمد زایی خود را از فروش پنل پیامکی شروع نماید.

خیر پشتیبانی تمام کاربران برعهده یکتاپیامک است و شما مسئولیتی در قبال پشتیبانی یا پیامک های ارسال شده ندارید . 

از طریق لینک زیر می توانید ثبت نام خود را در طرح همکاری در فروش انجام دهید و شروع به فعالیت بازاریابی کنید . 

 

برای ثبت نام در طرح همکاری فروش اینجا کلیک کنید

شروع همکاری در فروش

درآمد خود را از همین لحظه با همکاری در فروش یکتاپیامک شروع کنید!

ارسال پیامک به ساکنین منطقه

با استفاده از قابلیت ارسال پیامک به ساکنین منطقه می توانید از روی نقشه یا با استفاده از کدپستی ساکنین منطقه مورد نظر خود را در هر شهر و استانی شناسایی کنید و برای آنها پیامک ارسال کنید . 

با استفاده از این قابلیت بدون نیاز به این که از خود شماره ای داشته باشید می توانید از بانک شماره یکتاپیامک استفاده کنید و به ساکنین مناطق مختلف به راحتی پیامک ارسال کنید . 

مثال : یک فروشگاه برای افتتاحیه خود می تواند به ساکنین منطقه خود پیامک تبلیغاتی ارسال کند تا آنها را از وجود این فروشگاه با خبر کند و مشتریان خود را جذب کند.

مثال : فروشگاه ها می توانند قیمت ها و تخفیف های خود را به ساکنین منطقه خود ارسال کنند و افراد را از تخفیفات خود با خبر کنند.

ارسال پیامک به مشاغل و اصناف

در صورتی که کسب و کار شما برای مشاغل یا اصناف خاصی از جامعه است می توانید با استفاده از قابلیت ارسال مشاغل ارسال پیامک و تبلیغات خود را به مشاغل مورد نظر خود انجام دهید . 

یکتاپیامک جامع ترین بانک شماره مشاغل و اصناف کشور با پوشش تمامی مشاغل را در اختیار کاربران خود قرار داده است و به راحتی می توانید به کل این مشاغل دسترسی داشته باشید .

همچنین بانک شماره مشاغل و اصناف به تفکیک استان نیز در پنل پیامکی موجود است.

مثال : شما یک کسب و کار دارید که مشتریان شما را پزشکان و دندان پزشکان تشکیل می دهند . جهت جذب مشتریان جدید می توانید تبلیغات پیامکی خود را فقط به پزشکان ارسال کنید . 

ارسال پیامک به شهر و استان

یکی از امکانات مهم و پرکاربرد بانک شماره یکتاپیامک امکان ارسال پیامک به شهر و استان است . با استفاده از این قابلیت شما می توانید به راحتی به افراد ساکن در شهر و استان مورد نظر خود پیامک ارسال کنید . بانک شماره شهر و استان یکتاپیامک با پوشش کل ایران است و مرتبا بروزرسانی می شود . 

شما امکان ارسال پیامک به هر شهر و روستایی در کل کشور را دارید و بدون محدودیت می توانید ارسال های خود را انجام دهید . 

ارسال پیامک به بلک لیست تبلیغاتی

یکی از مهم ترین نیاز های هر شخص برای تبلیغات یا ارسال پیامک امکان ارسال پیامک به بلک لیست یا همان لیست سیاه است .

اما منظور از بلک لیست چیست ؟ بلک لیست به افرادی گفته می شود که پیامک های تبلیغاتی شماره خود را مسدود کرده اند . بدین صورت در حالت عادی تبلیغات پیامکی به این شماره ها ارسال نمی شود . اما یکتاپیامک امکانی را فراهم کرده  است تا با خطوط ویژه پیامکی شما پیامک تبلیغاتی خود را حتی به افراد بلک لیست نیز ارسال نمایید.

یکتاپیامک امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست و خط ویژه را به صورت رایگان در اختیار کاربران پنل حرفه ای خود قرار داده است .

ارسال خودکار پیامک اقساط و تبریکات

یکی از امکانات پیشرفته یکتاپیامک امکان تنظیم یادآور های اقساط و تبریکات است .

بدین صورت شما می توانید تنظیم نمایید تا پنل پیامکی به صورت خودکار در تاریخ مشخص شده توسط شما یا چند روز قبل از آن پیامک یادآور اقساط را برای شماره های شما ارسال نماید.

مثال : ممکن است شما یک فروشنده باشید که به صورت اقساطی با مشتریان خود کار می کند . بدین صورت جهت خودکار سازی فرایند ارسال یادآور ها می توانید موعد های اقساط مشتریان تان را در پنل ثبت نمایید تا پنل پیامکی یکتاپیامک به صورت خودکار در زمان مشخص شده یادآوری را انجام دهد.

یا این که می توانید تبریکات تولد را در پنل پیامکی خود ثبت نمایید تا پنل به صورت خودکار در روز تولد پیامک تنظیم شده شما را به مخاطب ارسال نماید.

مثال : شما یک وب سایت یا مجموعه دارید که قصد دارید تولد مشتریان تان را به صورت اتوماتیک تبریک بگویید و در متن پیامک یک کدتخفیف نیز برای آنها قرار دهید . این کار را به راحتی می توانید با یکتاپیامک انجام دهید . فقط کافی است شماره های مشتریان تان همراه با تاریخ تولد را در پنل وارد کنید تا متن دلخواه شما به صورت خودکار در تاریخ تولد آنها ارسال شود . 

 

برگزاری مسابقه و نظرسنجی پیامکی

یکی از مهم ترین اصول داشتن کسب و کار ایجاد تعامل با مخاطب ها است . در این راستا یکتاپیامک امکانات متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد.

با استفاده از قابلیت نظرسنجی شما می توانید یک نظرسنجی پیامکی پیاده سازی کنید و از کاربران خود نظر آنها را دریافت کنید و در نهایت آمار این نظرسنجی را در پنل پیامکی خود مشاهده نمایید.

با استفاده از قابلیت انتقادات و پیشنهادات میتوانید یک گوش شنوا برای نظرات مخاطبین خود باشید ! با این قابلیت افراد می توانند انتقادات و یا پیشنهادات خود را به شماره اختصاصی شما ارسال کنند . 

با استفاده از قابلیت مسابقه شما می توانید به راحتی یک مسابقه پیامکی بسازید و برای آن سوال طراحی کنید و برای سوالات پاسخ های درست و غلط در نظر بگیرید !

ارسال پیام صوتی

ارسال پیام صوتی بازدهی بسیار بالایی برای شما و کسب و کارتان دارد . 

شما می توانید انواع پیام های صوتی را با استفاده از یکتاپیامک ارسال کنید . همچنین امکان استفاده از بانک شماره منطقه ای و شهر و استان و … برای ارسال پیام صوتی فراهم است . 

بدین صورت شما امکان ارسال تبلیغات به صورت پیام صوتی را برای کاربران خود دارید . در این نوع ارسال , گوشی مخاطب شما زنگ میخورد و بعد متصل شدن تماس , صوت بارگزاری شده توسط شما برای مخاطب پخش می شود .

به همین دلیل این نوع از تبلیغات اثرگذاری بسیار بالایی را برای کسب و کار شما دارد . 

وب سرویس برنامه نویسان

اگر برنامه نویس هستید یا وب سایت دارید به راحتی می توانید وب سایت یا برنامه خود را مجهز به پنل پیامکی کنید . 

یکتاپیامک وب سرویس پیامکی خود را به کاربران ارائه می دهد و شما به راحتی می توانید از این وب سرویس استفاده نمایید و ارسال پیامک های خود را خودکار کنید.

همچنین یکتاپیامک برای وب سایت های مختلف افزونه های آماده ای نظیر دیجیتس و پیامک ووکامرس و … را به صورت رایگان همراه با پنل پیامکی ارائه می کند .

یکتاپیامک امکان اتصال به زبان های برنامه نویسی مختلف را دارد و برای تمام موارد مربوطه مستندات و نمونه کد قرار گرفته است . 

ارسال پیامک از فایل اکسل

در صورتی که لیستی از شماره دارید و قصد ارسال پیامک به این لیست اکسل را دارید یکتاپیامک امکانی را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید به راحتی به لیست شماره خود ارسال پیامک را انجام دهید.

با استفاده از این قابلیت تنها کافی است شما فایل شماره های اکسل خود را در سامانه بارگزاری نمایید و سپس پنل اس ام اس به طور خودکار شماره هارا شناسایی می کند و می توانید متن دلخواه خود را در پیامک برای آنها ارسال نمایید . 

این قابلیت هیچ محدودیتی بابت تعداد ارسال و شماره های وارد شده ندارد و شما تا هر تعداد شماره دلخواه خود را می توانید وارد سامانه پیامکی نمایید .

ارسال پیامک به رهگذر ها

امکان ارسال پیامک به رهگذر ها به شما اجازه می دهد تا به طور مشخص به تعداد دلخواه خود به افرادی که در یک منطقه خاص تردد میکنند یا به صورت رهگذر در حال رد شدن هستند پیامک تبلیغاتی خود را بدون محدودیت ارسال کنید . 

این نوع از ارسال می تواند بازدهی بسیار بالایی برای کسب و کار های مختلفی داشته باشد . 

مثال : یک کافه برای جذب مشتری به رهگذر های منطقه خود پیامک تبلیغاتی ارسال می کند و مشتریان جدیدی را جذب می کند.

با استفاده از پنل پیامکی می توانید به تمام شماره هایی که در حال عبور از منطقه مورد نظر شما هستند به تعداد دلخواه پیامک ارسال کنید .