خطوط خدماتی پیامک چیست؟

خطوط خدماتی پیامک چیست؟

خطوط خدماتی به خطوط پیامکی گفته می شوند که امکان ارسال به بلک لیست را دارند .

در این مقاله به طور کامل تفاوت بین پیامک تبلیغاتی و پیامک خدماتی را شرح می دهیم و در نهایت به بررسی و معرفی خطوط اختصاصی و خدماتی را شرح می دهیم و نحوه دریافت خط خدماتی را بررسی میکنیم .

پیامک تبلیغاتی

وقتی شما یک پیامک را برای تبلیغات کسب و کار یا وب سایت خودتان ارسال می کنید در واقع یک اس ام اس تبلیغاتی را ارسال کرده اید .

ممکن است برخی از افراد مایل به دریافت پیامک های تبلیغاتی نباشند بنابر این پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود می کنند و دیگر پیامک هایی تبلیغاتی یا به اصطلاح اس ام اس تبلیغاتی دریافت نمی کنند.

به افرادی که پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند بلک لیست مخابرات گفته می شود.

خطوط اختصاصی که در سامانه های پیامکی به صورت پیشفرض ثبت می شوند هم تبلیغاتی هستند و پیامک هایی که از این خطوط ارسال می شود به دست افراد حاضر در بلک لیست مخابرات نمی رسد .

پیامک خدماتی

پیامک های خدماتی یا اس ام اس خدماتی به پیامک هایی گفته می شود که کاربر شما در لحظه به این پیامک نیاز دارد و قرار است خدماتی به کاربر از طریق پیامک صورت گیرد.

پیامک هایی مانند پیامک تایید سفارش , پیامک کد ورود به سایت , پیامک نظرسنجی بعد خرید محصول , پیامک ارسال اطلاعات کاربری , پیامک ارسال کدمرسوله پستی , پیامک تبریک تولد , پیامک یادآوری اقساط , پیامک یادآوری , پیامک اطلاع رسانی و … جزو اس ام اس های خدماتی به حساب می آیند و مخاطب شما در لحظه نیاز به دریافت این پیامک دارد .

خط خدماتی چیست ؟

چگونه پیامک های خود را به افراد بلک لیست بفرستیم؟

امکان ارسال اس ام اس به بلک لیست تنها در صورتی وجود دارد که پیامک شما خدماتی باشد . اس ام اس تبلیغاتی به هیچ عنوان امکان ارسال به افراد بلک لیست که پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند را ندارد .

بنابر این خطوط خدماتی , خطوطی هستند که امکان ارسال پیامک به بلک لیست یعنی افرادی که پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند را دارد .

در صورتی که پیامک های شما خدماتی است می توانید به دو صورت اس ام اس های خدماتی خودتان را به افراد بلک لیست مخابرات ارسال کنید

استفاده از خطوط خدماتی اشتراکی سامانه

یکتاپیامک به تمام مشترکین پنل اس ام اس خود خطوط خدماتی اشتراکی ارائه می کند .

اگر هنوز پنل اس ام اس خود را ثبت نام نکرده اید تعرفه پنل اس ام اس را ببینید و برای رشد کسب و کار خود از پنل پیامک استفاده کنید.

با خطوط خدماتی اشتراکی بدون نیاز به ارائه هیچ گونه مدرک و سفته و … می توانید پیامک خدماتی خود را به افراد حاضر در بلک لیست ارسال کنید .

استفاده کردن از خطوط خدماتی سامانه نیاز به هیچ هزینه ای ندارد و تمام افرادی که در یکتاپیامک پنل اس ام اس داشته باشند می توانند از این قابلیت استفاده کنند و در کمترین زمان اس ام اس خدماتی خود را با استفاده از پنل اس ام اس یکتاپیامک به افراد حاضر در بلک لیست مخابرات ارسال کنند.

استفاده از خطوط اختصاصی و خدماتی کردن خطوط

خطوط اختصاصی که در سامانه ثبت می شوند به صورت پیشفرض تبلیغاتی هستند . یعنی قابلیت پیامک به افراد بلک لیست را ندارد حتی اگر پیامک شما خدماتی باشد .

در صورتی که می خواهید از خط اختصاصی خود اقدام به ارسال پیامک به بلک لیست کنید باید خط اختصاصی خود را خدماتی کنید .

اگر قصد خرید خط اختصاصی دارید تعرفه خطوط اختصاصی پیامک را ببینید.

روند خدماتی کردن خطوط اختصاصی در اپراتور های مختلف پیامکی مانند 1000 و 2000 و 3000 و 5000 و … متفاوت است و روند متفاوتی را دارد و در بعضی اپراتور ها خط خدماتی تنها به افراد حقوقی ارائه می شود.

در صورتی که می خواهید پیامک های خدماتی خود را از خط اختصاصی خود ارسال کنید و اس ام اس های خود را به افراد بلک لیست نیز ارسال کنید پیشنهاد ما استفاده از خطوط اختصاصی 998 ( اپراتور شاتل ) و 9000 و 9999 می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با 91300852-021 تماس بگیرید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

درخواست پیامک انبوه

ارسال پیامک های انبوه را می توانید به تیم یکتاپیامک بسپارید تا تمامی مراحل با بالاترین دقت توسط توسط ما انجام شود. برای درخواست پیامک انبوه فرم زیر را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

"*" indicates required fields