پنل پیامکی چیست ؟

پنل پیامکی چیست ؟

پنل پیامک یا پنل اس ام اس ابزاری مناسب و جامع برای جذب , حفظ و تعامل با مشتریان و مشترکین شماست . پنل پیامکی یک نرم افزار تحت وب است که برای استفاده از آن نیاز به هیچ سخت افزار یا نرم افزار خاصی ندارید و با گوشی موبایل هم قابل انجام است . با پنل پیامکی می توانید به اهداف زیر دست بیابید:

 • ارسال پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری جدید
 • ارسال پیامک های اطلاع رسانی به مشتریان
 • ارسال پیامک های پیشنهاد ویژه برای مشتریان فعلی جهت خرید بیشتر
 • یادآوری اقساط , کلاس ها , جلسات , پرداخت ها و …

پنل اس ام اس یک راه عالی برای ارتباط با مشتریان تان و همچنین جذب مشتریان جدید است . طبق آمار بیش از 98 درصد از پیامک های ارسال شده خوانده می شود در حالی که این آمار برای ایمیل و یا پیام هایی که در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام و فیسبوک بسیار بسیار ناچیز است .

پنل پیامکی

همچنین در ایران تلفن همراه مخاطبین بسیار زیادی دارد . مطابق با آمار سازمان تنظیم مقررات رادیویی :

تعداد مشترکان تلفن همراه در در پاییز 1401 از 145 میلیون نفر عبور کرده است

سازمان تنظیم مقررات رادیویی – پاییز 1401

مزایای بازاریابی پیامک

پنل پیامکی

بازاریابی پیامکی مزایای بسیار زیادی در خصوص بازاریابی با روش های دیگر دارد اما تعداد محدودی از این مزایا را در زیر بیان میکنیم:

 • نرخ باز شدن پیامک ها 98 درصد است .
 • به کمک بانک شماره های جامع می توان به صورت هدفمند پیامک ارسال کرد و یک طیف خاص از جامع را در برگرفت
 • از اس ام اس می توان برای تبلیغ یا اطلاع رسانی جلسات و یا محصولات جدید استفاده کرد.
 • میانگین زمان پاسخگویی به پیامک ها 90 ثانیه است .

کاربرد پنل اس ام اس

 • ارسال پیامک تبلیغاتی
 • ارسال پیامک برای یادآوری اقساط , جلسات و …
 • ارسال اس ام اس اطلاعات سفارش مشتری
 • ارسال پیامک کدهای تخفیف و فروش های ویژه
 • اطلاع رسانی پیامکی به کاربران
 • ساخت باشگاه مشتریان و اطلاع رسانی به مشتریان
 • اتصال پنل اس ام اس به وب سایت
 • ارسال کد های اعتبارسنجی و تایید یکبار مصرف و …

امکانات بانک شماره پنل پیامکی

پنل پیامکی یکتاپیامک برای جذب مشتریان جدید بانک شماره جامع را در اختیار شما قرار می دهد . به کمک این بانک شماره می توانید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید و مشتریان جدیدی را جذب کنید.

ارسال پیامک منطقه ای

پنل اس ام اس یکتاپیامک به شما این امکان را می دهد تا به صورت منطقه ای پیامک های خود را ارسال کنید .

به عنوان مثال شما یک رستوران در یک منطقه خاص در تهران دارید . با کمک پنل اس ام اس و قابلیت ارسال منطقه ای می توانید افرادی که در محدوده رستوران شما هستند را شناسایی و برای آنها پیامک تبلیغاتی ارسال کنید .

آخر هفته با یک غذای خوب میچسبه , رستوران {اسم رستوران} با انواع غذا های ایرانی و خوشمزه آخر هفته ات رو میسازه!

آدرس ما : {آدرس رستوران }

نمونه پیامک برای جذب مشتری – ارسال منطقه ای پیامک

ارسال بر اساس مشاغل

یکی از مهم ترین امکانات پنل اس ام اس ارسال پیامک بر اساس مشاغل است . با قابلیت ارسال مشاغل در پنل پیامک می توانید پیامک شخصی سازی شده خودتان را برای مشاغل یا اصناف خاص ارسال کنید . همچنین ارسال مشاغل امکان تفکیک بر اساس استان هارا نیز دارا است .

به عنوان مثال اگر شما یک مجموعه تدریس خصوصی در اصفهان دارید می توانید به کمک پنل پیامک و قابلیت ارسال مشاغل به تمامی یا تعداد مشخصی از معلم هایی که در اصفهان هستند پیامک تبلیغاتی ارسال کنید تا آنها را در مجموعه خود جذب کنید.

فرصت ویژه برای معلمین در اصفهان ! با تدریس خصوصی در مجموعه {اسم مجموعه} می تونی در ماه از تدریس خصوصی تا 30 میلیون درآمد داشته باشی!

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید {شماره تماس}

نمونه پیامک برای جذب معلم – ارسال پیامک مشاغل

ارسال براساس موقعیت لحظه ای ( دکل BTS , LBS )

با امکان ارسال پیامک براساس موقعیت لحظه ای می توانید پیامک خود را به افرادی که در یک مکان مشخص حاضر هستند و یا در حال تردد در آن مکان هستند ارسال کنید . در این نوع ارسال سکونت افراد در آن منطقه ملاک نیست و افرادی که در یک منطقه مثلا گردشگری بازدید می کنند ملاک ارسال هستند.

به عنوان مثال اگر شما یک مجموعه تفریحات دریایی در جزیره کیش دارید می توانید از امکان ارسال بر اساس موقعیت لحظه ای در پنل اس ام اس استفاده کنید و به افرادی که به فرودگاه کیش می رسند پیامک ارسال کنید و آنها را به مجموعه خود دعوت کنید.

انواع تفریحات دریایی کیش با بهترین قیمت در {اسم مجموعه }

آدرس : {آدرس مجموعه } شماره تماس { شماره تماس مجموعه }

نمونه پیامک برای جذب مشتری تفریحات دریایی – ارسال پیامک براساس موقعیت لحظه ای

ارسال پیامک براساس سن و جنسیت

یکی دیگر از امکانات بسیار مهم بانک شماره در پنل اس ام اس یکتاپیامک امکان ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت است . ارسال براساس سن و جنسیت به شما این امکان را می دهد تا پیامک خود را برای گروه مشخصی از افراد ارسال کنید .

به عنوان مثال اگر شما یک وب سایت فروش لوازم آرایشی دارید می توانید از ارسال اس ام اس براساس سن و جنسیت استفاده کنید و به افراد با جنسیت زن و سن 18 تا 35 سال پیامک تبلیغاتی ارسال کنید .

انواع برندهای لوازم آرایشی زنانه با کف قیمت ایران در {اسم مجموعه}

{آدرس وب سایت شما}

امکانات نگهداری از مشتریان در پنل پیامکی

پنل اس ام اس یکتاپیامک به شما امکانات مختلفی را در خصوص نگهداری از مشتریان تان و ایجاد یک رابطه پایدار ارائه می کند . مانند دفترچه تلفن و نظرسنجی و …

گروه بندی مشتریان با دفترچه تلفن

با استفاده از قابلیت دفترچه تلفن در پنل اس ام اس می توانید مشتریان فعلی خودتان را بر اساس معیار هایتان گروه بندی کنید و پیامک های شخصی سازی شده برای آنها ارسال کنید تا یک رابطه پایدار با آنها بسازید و همچنین آنها را ترغیب به خرید بیشتر کنید .

احتمال خرید مجدد مشتریان فعلی شما 15 برابر بیشتر از جذب مشتری جدید است.

کاربرد گروه بندی مشتریان و ارسال پیامک های شخصی سازی شده

برگزاری نظرسنجی

به کمک پنل اس ام اس یکتاپیامک به راحتی می توانید نظرسنجی پیامکی ایجاد کنید و نظر مشتریان تان را در خصوص خریدی که انجام داده اند یا محصول جدید شما دریافت کنید . از آن ها بپرسید بیشتر به چه چیزی نیاز دارند؟

یک پنل پیامکی خوب به شما این امکان را می دهد تا برای مشتریان تان نظرسنجی برگزار کنید و نظر آنها را جمع آوری کنید.

منشی عضویت و عضویت در باشگاه مشتریان

به کمک پنل پیامکی می توانید یک منشی عضویت ایجاد کنید تا مشتریان جدید شما به راحتی بتوانند عضو مخاطبین و دفترچه تلفن شما شوند . به عنوان مثال در منشی عضویت می توانید مشخص کنید که افراد با ارسال عدد 1 به شماره اختصاصی شما عضو باشگاه مشتریان شما شوند و از مزایای ویژه عضویت در باشگاه مشتریان شما بهره مند شوند .

ارسال پیامک های تبریک , یادآوری اقساط و اخطاریه

به کمک پنل پیامکی یکتاپیامک می توانید پیامک های تبریک را به کاربران خود ارسال کنید . مثلا می توانید برای تولد مخاطبین تان به آنها پیامک بفرستید و در متن پیامک یک کدتخفیف خرید محصول در نظر بگیرید .

همچنین می توانید اقساط مشتریان تان را به آنها یادآوری کنید و در صورت دیرکرد به آنها اخطاریه ارسال کنید .

نوبت دهی

یکی از قابلیت های پنل اس ام اس یکتاپیامک امکان نوبت دهی به صورت پیامکی است . با کمک این قابلیت می توانید امکان نوبت دهی را برای خود در نظر بگیرید و به صورت هوشمند رزرواسیون این نوبت هارا به پنل پیامکی خود بسپارید.

پاسخگوی خودکار

با قابلیت پاسخگوی خودکار در پنل پیامکی یکتاپیامک می توانید یک پاسخگوی خودکار برای مجموعه خود در نظر بگیرید . به عنوان مثال می توانید مشخص کنید که در صورتی که کاربر شما عدد 1 را ارسال کرد یک پیامک شخصی سازی شده دریافت کند یا در صورتی که عدد 2 را ارسال کرد یک پیامک متفاوت دریافت کند .

صندوق انتقادات و پیشنهادات

پیشنهادات مشتریان خودتان را به کمک پنل پیامک دریافت کنید و در رشد کسب و کار خودتان از این پیشنهادات استفاده کنید .

امکانات پنل پیامک در اتصال به سایت

یکی از واجبات هر پنل پیامک امکان اتصال به وب سایت شما است . یعنی بتوانید پیامک هایی مانند کد ورود یا پیامک تایید سفارش و پیامک کدرهگیری مرسوله پستی و … را برای کاربر تان از طریق وب سایت ارسال کنید . یکتاپیامک در زمینه اتصال به وب سایت امکانات متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد.

افزونه های آماده اتصال پنل اس ام اس

با استفاده از افزونه های آماده یکتاپیامک می توانید پنل اس ام اس خود را بدون نیاز به کدنویسی به وب سایت خود متصل کنید . یکتاپیامک افزونه های آماده متعددی را در خصوص اتصال به وب سایت ارائه می کند که برخی از آنها عبارتند از دیجیتس ( ارسال کد ورود یکبارمصرف ) , پیامک ووکامرس ( ارسال پیامک تایید سفارش ) , افزونه پیامک گراویتی فرم و افزونه های مربوط به اوپن کارت , پرستاشاپ , جوملا و دروپال و …

وب سرویس و کدهای آماده اتصال پنل اس ام اس

یکتاپیامک برای وب سایت هایی که به صورت اختصاصی کدنویسی شده اند وب سرویس پیامکی را ارائه می دهد . همچنین برای سهولت در اتصال پنل پیامکی به وب سایت کدهای آماده به زبان های برنامه نویسی مختلف مانند PHP , C# , Python , Java , C++ و … را در اختیار شما قرار می دهد.

ارسال سریع پیامک با پترن ( الگو )

یکی از امکانات یکتاپیامک در ارسال پیامک امکان ارسال با پترن است . در این امکان شما می توانید الگو های ارسال پیامک خود را یکبار مشخص کنید و در ارسال هایی که انجام می دهید پیامک ها را در کمتر از 5 ثانیه به مخاطب تان برسانید .

چرا پنل اس ام اس یکتاپیامک را انتخاب کنیم ؟

یکتاپیامک امکانات متعددی را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید پنل پیامکی یکتاپیامک را به عنوان بهترین پنل پیامکی انتخاب کنید . در زیر برخی دلایل برتری یکتاپیامک نسبت به سایر ارائه دهنده های پنل پیامکی می توانید ببینید.

 • پشتیبانی دائمی و پاسخگو
 • پنل پیامکی بدون نیاز به تمدید
 • ارسال سریع پیامک
 • کمترین تعرفه ارسال پیامک در میان رقبا
 • کاملترین پنل پیامکی و با تمام امکانات
 • بانک شماره کامل و بروزشده
 • ارائه خطوط رایگان اختصاصی
 • امکان ارسال به بلک لیست
 • ارائه گزارشات ارسال پیامک

اگر قصد رشد کسب و کارتان با استفاده از پنل اس ام اس پیشرفته را دارید می توانید تعرفه های پنل پیامکی را ببینید .

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

درخواست پیامک انبوه

ارسال پیامک های انبوه را می توانید به تیم یکتاپیامک بسپارید تا تمامی مراحل با بالاترین دقت توسط توسط ما انجام شود. برای درخواست پیامک انبوه فرم زیر را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

"*" indicates required fields